سانیا پلاست از بدو تأسیس با تکیه بر دانش و تجربه سرمایه های انسانی خود و انتقال تکنولوژی های نوین در حوزه صنعت و تجارت توانسته است رشد قابل ملاحظه ای در سطح داخلی و خارجی در عرصه های تولیدی، بازرگانی و سرمایه گذاری داشته باشد و اکنون به عنوان یکی از مجموعه های تجاری نام آشنای داخلی کشور به شمار می آید.
.

گروه صنعتی سانیا پلاست کبیر با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص حاصل از بیست سال تلاش مداوم و کارآفرینی بنیانگذاران خود که تا قبل از تاسیس سانیا پلاست به عنوان یکی از نوآوران این صنعت فعالیت می کردند، تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های پیشرفته و مدرن ترین تجهیزات تولیدی تلاش می کند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید.

چشم انداز این مجموعه با هدف تولید عالی ترین محصولات و تاکید بر صادرات محور بودن آن شکل گرفته است . فعالیت در زمینه عرضه محصولات پلی اتیلنی و پلی استری یکی از اهداف اصلی این مجموعه می باشد . سانیا پلاست با در نظر گرفتن شعار <رضایت مشتری آینده ماست> با استفاده از ممتازترین مواد اولیه و تلفیق آن با توانایی و تجربه کارشناسان این حوزه و توجه ویژه به نیاز مصرف کنندگان ، تولیدات گسترده و متنوعی از محصولات پلیمری را آغاز کرده است که رضایت هر مصرف کننده ای را جلب خواهد کرد.

تماس با سانیا پلاست کبیر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *