سانیا پلاست از بدو تأسیس با تکیه بر دانش و تجربه سرمایه های انسانی خود و انتقال تکنولوژی های نوین در حوزه صنعت و تجارت توانسته است رشد قابل ملاحظه ای در سطح داخلی و خارجی در عرصه های تولیدی، بازرگانی و سرمایه گذاری داشته باشد و اکنون به عنوان یکی از مجموعه های تجاری نام آشنای داخلی کشور به شمار می آید.
.

گروه صنعتی سانیا پلاست کبیر با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص حاصل از بیست سال تلاش مداوم و کارآفرینی بنیانگذاران خود که تا قبل از تاسیس سانیا پلاست به عنوان یکی از نوآوران این صنعت فعالیت می کردند، تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های پیشرفته و مدرن ترین تجهیزات تولیدی تلاش می کند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید.

چشم انداز این مجموعه با هدف تولید عالی ترین محصولات و تاکید بر صادرات محور بودن آن شکل گرفته است . فعالیت در زمینه عرضه محصولات پلی اتیلنی و پلی استری یکی از اهداف اصلی این مجموعه می باشد . سانیا پلاست با در نظر گرفتن شعار <رضایت مشتری آینده ماست> با استفاده از ممتازترین مواد اولیه و تلفیق آن با توانایی و تجربه کارشناسان این حوزه و توجه ویژه به نیاز مصرف کنندگان ، تولیدات گسترده و متنوعی از محصولات پلیمری را آغاز کرده است که رضایت هر مصرف کننده ای را جلب خواهد کرد.

تماس با سانیا پلاست کبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *